вівторок, 3 квітня 2018 р.

День бібліографії «Книга творить людину»


2 квітня – в день народження одного з найвидатніших дитячих авторів Г. Х. Андерсена – відзначаємо Міжнародний день дитячої книги. З нагоди цього свята в бібліотеці було проведено День бібліографії «Книга творить людину».

На літературну годину «Мандри книжковим всесвітом» завітали учні 6 класу гімназії «Лідер» (кл. кер. Усова Н.М.). Діти познайомилися з історією свята, з цікавими фактами про дитячі книги та письменників. Під час заходу гімназисти демонстрували свої знання з літератури у вікторинах «Казковий дивосвіт Г. Х. Андерсена», «Літературні лабіринти», «Портретознавець», а також ерудицію у вікторині «Книга міст у світ знань». Для шестикласників та користувачів бібліотеки біло проведено бібліографічний огляд «Найкращі дитячі книги світу».

 Зі старшокласниками шкіл міста було проведено бібліотечно-бібліографічне заняття «Компас у світ знань», в ході якого вони знайомилися з правилами користування довідковою літературою, а також «Банк корисних порад «Талант читача», під час якого користувачі бібліотеки отримали поради, як написати реферат, повідомлення, як вибрати книги для самоосвіти за допомогою ДБА.
Всі учасники заходів та відвідувачі бібліотеки переглянули виставку-знайомство «2 квітня – Міжнародний день дитячої книги».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар