середа, 25 квітня 2018 р.

Екологічний турнір «Подорожуємо світом природи»


Міжнародному Дню Землі та Дню довкілля був присвячений екологічний турнір «Подорожуємо світом природи» проведений в дитячій філії з учнями 3-Б класу ЗОШ №6 (кл. кер. Скрипка Ж.І.).  Діти дізналися про історію виникнення Дня Землі та Дня довкілля та показали свої знання навколишнього світу взявши участь в екологічному турнірі.


Перед турніром за допомогою жеребкування діти розділилися на дві команди «Квіточки» та «Листочки». Команди взяли участь в турі «Загадковий», де відгадували загадки про різних тварин. Діти відгадували, хто з тварин залишив сліди, щоб пройти тур «Чиї сліди». Наступним був тур «Виготовляємо колаж», де з наданих картинок кожна команда повинна була виготовити колаж та підписати назву кожної тварини. Команда «Квіточки»  виготовила колаж «Мешканці лісу», а команда «Листочки» - «Мешканці водойм».

Далі завданням команд було розв’язати кросворд «Символи України» - діти пригадали рослини та тварини, які є символами України. Останнім був тур «Я знаю!», де кожна команда повинна була написати ознаки певних тварин (риби, птахи). Переможцем турніру, з невеликим відривом стала команда «Квіточки», але всі діти були активними, ерудованими і показали себе справжніми знавцями світу природи.

На закінчення читачі мали змогу взяти додому книги з книжкової виставки «Через книгу – в світ природи».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар