понеділок, 27 листопада 2017 р.

Година скорботи «Не дамо згасити свічу пам’яті!»

Прошу у серці запаліть
Скорботи полум’я священне
Та крізь століття пронесіть
Сльозу безвинно убієнних!
До Дня пам’яті жертв Голодомору в бібліотеці було проведено годину скорботи «Не дамо згасити свічу пам’яті!» із старшокласниками гімназії «Лідер».
Ведучі заходу учениці 8 класу Мінаєва Поліна та Жорнова Анна розповіли про причини та наслідки штучного голоду 1932-1933 років, що прирік мільйони людей на жахливу смерть.

Спогади очевидців голодомору зачитували Ройляну Віка, Ребідь Даша, Нечепуренко Яна. Вірші українських поетів, присвячені цій темі, звучали у виконанні Чумак Євгенії, Середнього Віктора, Ошурко Ілони, Шусь Діани та ін.

Презентацію «Пам’яті жертв Голодомору» представила Мартинюк Ольга Миколаївна - вчитель української мови та літератури гімназії «Лідер».
 Присутні переглянули відеоролик «Незваний голод» та прослухали пісню у виконанні О. Білозір «Свіча».Бібліотекар представила аудиторії виставку-реквієм «Запали свічку пам’яті». Старшокласники хвилиною мовчання пом’янули мільйони українців, безвинно замучених голодом в 1932-1933 р.р. і запалили свічку в рамках Всеукраїнської акції «Запали свічку».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар