понеділок, 20 березня 2017 р.

У книжковому царстві – мудрому государстві

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотеки традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання, що триває з 20 березня по 2 квітня. Це дні веселих пригод і літературних відкриттів, свято тих, хто любить читати. Впродовж усіх днів Тиждень дитячого читання наповнений зустрічами з улюбленими героями дитячих книг, літературними подорожами, іграми, різноманітними конкурсами, презентаціями нових книг.

На урочисте відкриття тижня до бібліотеки завітали користувачі-діти  3-А та З-Б класів гімназії №7 на свято «У книжковому царстві – мудрому государстві». Бібліотекар ознайомила дітей з історією свята книги, розповіла про значення книги в житті людини, продемонструвала комп’ютерну презентацію «Історія книги: від найдавніших часів до сьогодення».

Маленькі читачі з цікавістю розглядали «книги-рекордсмени» , що має бібліотека (найменша, найбільша, найстаріша книги).  На святі звучали вірші про книгу та розповіді про свою улюблену книжечку. Завітали до дітей на свято і улюблені казкові герої - Червона Шапочка та Незнайко, які приготували для учасників свята цікаві загадки та конкурси. Червона Шапочка принесла в своєму кошику казкові речі, а діти мали відгадати, з якої вони казки. Незнайко загадував загадки про казкових героїв.На закінчення діти переглянули літературу з книжкової виставки «Дивосвіт скарбів книжкових», де кожен знайшов для себе книжечку до душі.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар