середа, 2 квітня 2014 р.

День зустрічі птахів «Пташок викликаємо до рідного краю»
Щорічно 1 квітня відзначається у світі  Міжнародний день птахів.  Повернення птахів святкується також  і як  прихід весни. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні та інші штучні гнізда для птахів. Саме такій знаменній даті був присвячений День зустрічі птахів «Пташок викликаємо до рідного краю», на який в бібліотеку завітали учні 1-В

 класу ЗШ №6 (класний керівник Пасічник Г.В.). Завітали не з пустими руками, а з власноруч  (звісно не без допомоги старших членів родини) виготовленими шпаківнями.  На святі діти дізналися багато цікавої інформації про пташиний світ. 
Послухавши в записах пташиний спів, учасники свята були зачаровані різноголоссям та різноманіттям пернатого світу. Сюрпризом була для дітей поява «Поштового голуба», який приніс телеграми-привітання від перелітних птахів.Не менш захоплюючим відчуттям було відчути себе в ролі птахів. Розказуючи кожен про свою пташку, учасники показали себе справжніми акторами. Потім діти охоче відгадували загадки про птахів, відповідали на запитання вікторини «Птахи наші друзі», пригадали прислів’я, приказки та народні прикмети, пов’язані з птахами, назвали казки, в яких головну роль грають пернаті улюбленці.На закінчення бібліотекар запропонувала переглянути цікаву літературу з виставки «Наші птахи».


Немає коментарів:

Опублікувати коментар