четвер, 24 квітня 2014 р.

22 квітня - День Землі


Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. В різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Саме цій даті присвячена екологічна гра-подорож «Стежками нашої планети» проведена з учнями 4 класу  гімназії №7.

Учасники подорожі переглянули відеоролик «Яка прекрасна планета Земля», захоплюючись прекрасними краєвидами та незвичайними куточками нашої планети. Діти подорожували різними «стежками», а щоб пройти їх, потрібно було відповісти на запитання бібліотекаря. Кожна зупинка супроводжувалась слайдами комп’ютерної презентації.

Першою була  «Стежка Червоної книги», де потрібно було назвати рослини і тварини Червоної книги, із скількох томів складається Книга, квітку, яка першою стала охоронятися.

Наступною була «Ботанічна стежка», на якій діти пригадували лікарські рослини, квіти та рослини-рекордсмени. Потім учасники подорожі пройшли по «Зоологічній стежці», де пригадали все найцікавіше про тварин. Далі була «Казкова стежка», де були запитання про рослини і тварини, що зустрічаються у відомих казках.

Останньою була «Стежка прислів’їв та приказок», де бібліотекар починала прислів’я про природу, а діти відгадували їх закінчення. По закінченню подорожі діти переглянули книжкову виставку «Збережемо рідну землю голубою і зеленою».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар