вівторок, 25 березня 2014 р.

Книжкове царство – мудре государство

В Україні щорічно в останній тиждень березня проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Саме відкриттю тижня книги присвячене свято «Книжкове царство – мудре государство», яке пройшло в бібліотеці з учнями гімназії №7 4 та 2 класу.

Бібліотекар привітала дітей зі святом, розповіла про значення книги в житті людини, а діти в свою чергу називали свої найулюбленіші казки, які їм читали мами і бабусі, розповідали вірші про книги. Зацікавили також учасників свята слайди презентації «Історія створення книги», де вони змогли побачити історію створення книги – від найдавніших часів до наших днів. 

Не обійшлося свято і без улюблених героїв книг. Цього разу вітали дітей зі святом Пеппі Довгапанчоха та Буратіно. Від інших казкових героїв листоноша Пізнайко приніс телеграми. Діти відгадували, від кого надійшли повідомлення. А потім з’явилася і справжня Баба-Яга, яка наробила шуму в бібліотеці.


Завітала до бібліотеки і головна героїня свята – Королева Книга, яка познайомила всіх присутніх із жителями свого королівства – книгами, одну з яких брудну і пошматовану негарною дівчинкою, потрібно було спішно рятувати.


Для цього був запрошений Книжковий лікар, який забрав Книжечку в книжкову лікарню. А дівчинку-нечупару Королева книг навчила правил поводження з книгами та запропонувала допомогти лікувати інші книги. Всі учасники свята теж повторювали правила поводження з книгою, відгадували загадки Баби-Яги, відповідали на питання вікторини бібліотекаря та пообіцяли бути активними читачами бібліотеки. 


Немає коментарів:

Опублікувати коментар