вівторок, 18 березня 2014 р.

Іду з дитинства до Тараса...


З користувачами 3 класу та 1-Б класу гімназії №7 було проведено гру подорож «Іду з дитинства до Тараса». Подорож була поділена на зупинки, де кожна зупинка розповідає про життєвий і творчий шлях Кобзаря, розкриває всі грані його таланту.

На першій зупинці  «Шляхи шевченківської долі» діти дізналися про дитинство маленького Тарасика. Сподобалась учасникам зустрічі сценка із Тарасиком та його сестричкою Яринкою, яку талановито зіграли учениця 3 класу Заболотня Діана та учень 1 класу Юрескул Даніїл.


Наступною була зупинка «Кобзар», де бібліотекар розповіла про безсмертний твір «Кобзар» Т.Г.Шевченка, продемонструвала, які видання «Кобзаря» має бібліотека. Зупинка «Шевченко - художник» продемонструвала, що Тарас Шевченко був талановитим художником. Діти із захопленням переглянули слайди презентації «Шевченко-художник» та коментували картини, які сподобались найбільше.
Наступна зупинка "Народ про Т. Шевченка" показала, що не тільки Шевченко писав для свого народу, але й український народ складав про свого «Батька Тараса» легенди, прислів’я та байки. Дуже сподобалась користувачам зупинка"Пісні, складені на слова Т.Г. Шевченка", адже вони відкрили для себе чарівні пісні, які написані на слова Кобзаря. Завершила подорож зупинка "Ми  не забудемо  тебе, Тарасе", де діти розповідали, що значить для них Тарас Шевченко, пригадували , де вони зустрічалися з ім’ям Кобзаря та присягнулись, що не забудуть Шевченківські заповіти. На закінчення подорожі діти переглянули книжкову виставку «Іду з дитинства до Тараса».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар