вівторок, 6 лютого 2018 р.

Подорож у світ доброти «Що означає бути добрим?»

На захід завітали користувачі-діти 5-А класу гімназії «Лідер»(кл. кер. Яценко Л.В.). Діти здійснили незвичайну подорож у світ доброти, де на них чекали цікаві зупинки. Першою була зупинка «Країна Прислів’їв», де з окремих слів потрібно було скласти прислів’я.


Наступною була зупинка «Місто Ввічливості» - діти доповнювали вірші потрібними словами ввічливості. На зупинці «Острів культури» потрібно було  прослухати ситуації  поведінки різних людей та прокоментувати їх. Цікавою стала зупинка «Метод кубування», де учні кидали гральний кубик і відповідали на запитання: Кого в класі ти назвеш добрим? Як би ти вибачився, якби когось образив? Чи вважаєш ти себе доброю людиною? та ін. Зупинка «Казкова долина» допомогла дітям пригадати казки, в яких добро перемагало зло, а на зупинці «Світ добрих справ» діти, отримавши малюнки із різними явищами природи, чи предметами, розповідали про те, що доброго роблять ці предмети або явища для навколишнього світу.


На закінчення п’ятикласники разом зі своїм класним керівником Ларисою Віталіївною продемонстрували свій класний проект «Неси добро у світ», мета якого дослідити, як добро змінює світ на краще та робить людей людяними. 

Немає коментарів:

Дописати коментар