середа, 20 грудня 2017 р.

Прийшов Миколай – двері відчиняй!

Чудотворець Миколай!
Ти про нас не забувай!
Дай нам радості скоріше,
І здоров'я не шкодуй!
Від біди убережи,
Дай нам світла і тепла,
Миру, щастя і добра!

Одним з найулюбленіших зимових свят для дітей є день Святого Миколая. Напередодні 19 грудня до дітей України має завітати Святий Миколай і покласти під подушки миколайчики — приємні подарунки від доброго святого за гарну поведінку протягом року. Завітав Миколай і в дитячу бібліотеку на свято «Прийшов Миколай – двері відчиняй». У святі взяли участь учні ЗШ№6 2-Б та 2-В класу.

Бібліотекар розповіла дітям легенди про святого Миколая, про його життя, а діти в свою чергу розповіли, що вони знають про цього святого. Учасники свята були в захваті, коли до них завітав і сам святий Миколай з небесними ангелами- помічниками( Ткаченко Олег, Бахмач Влада, Чумак Катя). Не обійшлося дійство і без інтриги, коли прибігла Ябеда ( Михайльо Альона), яка  захотіла забрати всі дарунки святого Миколая. Але ангели захистили дітей і все закінчилося щасливо.


Другокласники, щоб показати, що вони достойні подарунків, відгадували загадки, розповідали вірші, співали пісню про Миколая. Були на святі і рухливі ігри «Прикрась ялинку» та «Передай іграшку». Святий Миколай з ангелами та Ябедою роздали дітям солодкі подарунки, а потім діти мали змогу вибрати книги з книжкової виставки-витинанки «Сніжний віночок сплітає зима».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар