четвер, 12 травня 2016 р.

В світі все починається з мами

Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.
І казочка перша у світі,
І сонячна подорож в літо.
Найперші легенькі сніжинки
І сяюче диво – ялинка.
Від мами – і літери, й слово,
І зроблена разом обнова....
Якщо говорити між нами,
То все починається з мами.
(М.Пономаренко)

Є в році день, коли всі славлять жінку - мати, говорять теплі й приємні слова, дарують квіти, листівки, подарунки – це День Матері, який святкують у другу неділю травня. На свято «В світі все починається з мами» завітали до бібліотеки учні 4-Б класу гімназії №7, щоб привітати своїх мам і сказати про них добрі ласкаві слова.

Бібліотекар, демонструючи слайди презентації розповіла про історію виникнення свята, про те, як відзначають свято матері в різних країнах світу: Австралії, Японії та ін. Діти підготували до свята вірші про маму, намалювали портрети своїх мам. Цікаво та весело на святі пройшла гра «Чим ти маму нагодуєш?», зацікавила дітей гра «Закінчи прислів’я про маму».

Зворушливо та щиро молилися всі учасники свята за своїх матусь, слухаючи «Молитву за маму». Цікаво пройшла гра «Мікрофон», де кожна дитина мала закінчити речення: «Моя мама найкраща, бо вона…». Діти називали найкращі риси своїх матусь: ніжність, доброту, привабливість, працьовитість. На закінчення діти переглянули мультфільм «Мамонтеня шукає маму» та разом проспівали пісню про маму.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар