понеділок, 25 квітня 2016 р.

Маленькі таємниці могутньої природи

За рішенням ООН щорічно 22 квітня народи всього світу відзначають Всесвітній день Землі. Цей день направлений проти жорстокого, варварського і нерозумного використання природних ресурсів Землі. Саме тому напередодні цієї дати на екологічну годину «Маленькі таємниці могутньої природи» до бібліотеки завітали користувачі-діти 3-В класу ЗШ №6.

Діти дізналися, яка чудова наша планета, переглядаючи відеоролик «Наша чудова планета Земля. Бібліотекар розповіла про те, що шкодить природі, демонструючи слайди презентації. Учасники заходу декламували вірші про природу та розповідали, як потрібно поводити себе на прогулянці в лісі. Сподобалося дітям розгадувати загадки про рослини і тварини та розв’язувати кросворд, де з слів-відгадок вони прочитали слово «довкілля».

Зацікавила юних любителів природи інтерактивна гра «Чим я можу допомогти природі?», де потрібно було оживити намальоване дерево. Діти на «листочках» записували свої пропозиції щодо збереження природи та прикрашали ними деревце. На закінчення екологічної години учасники заходу мали змогу переглянути літературу з книжкової виставки «Про дива і таємниці природи-чарівниці».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар