понеділок, 4 вересня 2017 р.

Перший урок “Щоб у серці жила Україна…”

1 вересня традиційно вважається Днем знань. На календарі цей день не позначається червоним кольором, але це велике свято, свято, що стукає в кожні двері. Воно справжнє, всенародне, сповнене мудрості, доброти і людяності. Учні й вчителі, батьки й рідні, першокласники й випускники — всі вони герої цього свята.


В цей святковий день на перший урок “Щоб у серці жила Україна…”до дитячої бібліотеки завітали учні 4-А та 4-Б класів гімназії №7. Діти схвильовані і радісні, святково вдягнені у вишиванки, з квітами заповнили бібліотеку веселим гамором. Бібліотекар привітала маленьких читачів з початком навчального року та запропонувала створити власну книгу про Україну. Сторінками книги стали: «Історична», «Подорожуємо картою України», «Державні символи України», «Обереги України», «Мова наша калинова», «Головний закон України – Конституція», «Україна героїчна».

Подорожуючи сторінками книги «Україна», діти згадали які вони знають державні символи України, назвали міста України, склали з букв слово «Батьківщина». Згадали і героїв АТО, які проливають кров на Сході нашої країни та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів.А на закінчення уроку діти на сердечках написали, що для них означає слово «Україна» та прикрасили сердечками карту України. Діти ще раз впевнилися, що Україна – це сила, слава, воля, незалежність, мир, рідний дім. А основне, що майбутнє нашої Батьківщини – це саме вони, її маленькі громадяни.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар