середа, 27 вересня 2017 р.

Краєзнавча подорож "Рідний край: його історія і люди"

Новоукраїнка, Новоукраїнка –
Степова красуня, вічно молода,
Ти, як ніжна квітка, ти, як рідна мати,
Доблесті, любові і труда.
Д. Валуца
До 247-ї річниці з Дня заснування нашого міста, в бібліотеці було проведено краєзнавчу подорож «Рідний край: його історія і люди» з учнями 7 класу гімназії «Лідер» (кл. кер. Драган О.П.).
Учасники заходу здійснили мандрівку у часі, де на них чекали цікаві зупинки. На зупинці «Історія рідного міста» директор краєзнавчого музею Гаращенко М.О. познайомив семикласників з головними подіями міста від дня його заснування.

Про розвиток міста Новоукраїнка на сучасному етапі розповіла провідний бібліотекар Коробова Т.М. під час зупинки «Сьогодення нашого міста».
Роздуми юних новоукраїнців про те, якими вони бачать майбутнє свого міста, що потрібно зробити, щоб місто стало ще красивішим і заможнішим, яким може бути їх внесок у розвиток рідного міста звучали на зупинці «Майбутнє нашого міста».


Великий інтерес викликала зупинка «Видатні постаті рідного міста», де розповідалося,  як  про ті особистості, що творили історію нашого краю і розбудовували місто, так і про наших успішних сучасників.
Діти відкрили для себе імена місцевих поетів, які зійшли на літературний Олімп нашого краю. Під час подорожі звучали вірші Д. Валуци, О. Антоненка, М. Зінченка, І. Косих та інших поетів про рідне місто.Учасники заходу та користувачі бібліотеки мали змогу переглянути документи з книжкової виставки «Рідний край: його історія і люди».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар