четвер, 18 лютого 2016 р.

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Минають і дні, й роки.
Забудеться руїна,
Але в історію ввійдуть
Герої України.
Напишуть їхні імена
На обелісках слави
Пишатись буде нація
Героями держави.
Ю. Волощакевич
Майдан… Нині це слово знають у віх країнах світу. Майдан Незалежності – це не тільки велика й головна площа в центрі Києва, Майдан – це прагнення жити за європейськими стандартами. За це Україна заплатила сотнею людських житті й та сотнями покалічених людей. Страшна ціна…
Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути українцями і за свою Батьківщину.


З нагоди чергової трагічної річниці розстрілу мирних людей на Майдані в бібліотеці проведено День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні 8-А класу ЗШ №6 прослухали розповідь бібліотекара про переломні дні на Майдані, про події, які останнім часом відбуваються в нашій країні. Під час заходу учні згадали імена героїв, що загинули на Майдані, захищаючи свободу і гідність кожного українця.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих військових на сході України.
Восьмикласники відвідали пам’ятне місце, присвячене Героям Небесної Сотні та загиблим землякам-учасникам АТО.

Учасники заходу та користувачі бібліотеки ознайомилися з виставкою фотоматеріалів «Героями не народжуються, героями стають» та мали можливість переглянути відеофільм «Майдан. Хроніка подій».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар