понеділок, 19 жовтня 2015 р.

Україна читає дітям

В рамках національного проекту «Україна читає дітям» до бібліотеки на зустріч з користувачами-дітьми 4-Б класу ЗШ №6 була запрошена місцева поетеса Логвіненко Віра Олександрівна. І як же не сказати  про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з поетесою-землячкою. Віра Олександрівна цікаво та з гумором розповіла про своє нелегке дитинство, адже в сім’ї, крім неї, було ще п’ятеро дітей, Поділилася з дітьми про те, яку роль в її житті відіграли книги, бібліотека. Розповідала, що мати-українка прищепила дітям любов до українських народних казок, а батько-росіянин із задоволенням читав дітям казки О.С. Пушкіна. Щирі усмішки викликало цитування Вірою Логвиненко віршів-гуморесок Грицька Бойка, адже багато хто з дітей також полюбляє його твори. 


Зі справжнім задоволенням слухали школярі пісні у виконанні поетеси, слова до яких написала вона сама. Особливо сподобалась пісня «Рідне місто» про місто Новоукраїнку, що викликала оплески слухачів. Гарною і ніжною була пісня «Журавлі», присвячена брату поетеси. Найкращі  вірші Віри Олександрівни ввійшли у нещодавно виданий альманах «Новоукраїнка поетична», деякі з них вона зачитала юним читачам, це і такі вірші, як: «Обереги землі»,  «Без верби та калини нема Батьківщини».

Вірші ще не надруковані Віра Олександрівна записує гарним почерком у звичайний зошит, з нього вона читала вірш «Сонях», вірші присвячені матері, та вірш про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни в «Гусарському урочищі». Під час спілкування з дітьми виявилось, що серед запрошених школярів є декілька юних талантів, які також захоплюються поезією і самі пишуть вірші. Маленьким слухачам сподобалася чудова поезія авторки, адже написана вона дуже гарно і мелодійно, кожне слово в її поезії звучить, неначе пісня. На завершення заходу відбулася фотосесія з гостею.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар