четвер, 21 березня 2019 р.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання


Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотеки традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це дні веселих пригод і літературних подорожей, свято тих, хто любить читати. Впродовж усіх днів Тиждень дитячого читання наповнений зустрічами з улюбленими героями дитячих книг, літературними подорожами, іграми, різноманітними конкурсами, презентаціями нових книг.


На урочисте відкриття Тижня до бібліотеки завітали учні 4-А класу  гімназії «Лідер» , щоб взяти участь у грі-подорожі «Мандрівка у книжковий дивосвіт».
На початку подорожі діти поділились на дві команди: «Читайлики» та «Книголюби» , де побували на різних зупинках. На зупинці «Книга – машина часу» бібліотекар ознайомила дітей з історією свята книги, розповіла про історію книги, незвичайні книги-рекордсмени та незвичайні бібліотеки.

Щоб потрапити на зупинку «Читай-місто» потрібно було відповісти на запитання вікторини «Хто, хто…». На зупинці «Словничок» діти відшукували потрібне слово в тлумачному словнику, а зупинка «Галерея» познайомила подорожуючих з видатними українськими письменниками-класиками. Зацікавили дітей зупинки «Загадки казкових героїв» та «Закінчи прислів'я».

Останньою стала зупинка «Книжковий дивосвіт», де четверокласники відповідали на запитання вікторини «Най, най..». За кожну правильну відповідь команди отримували «смайлики». Перемогу у грі-подорожі отримала, з невеликим відривом, команда «Книголюби», але задоволення від гри отримали всі учасники.


Немає коментарів:

Дописати коментар