вівторок, 20 березня 2018 р.

Подорож казковим ярмарком загадок


До Тижня дитячого читання в бібліотеці було проведено «Подорож ярмарком загадок» з учнями 3-В класу ЗОШ №6 (вчитель Ляшенко Л.М.). Вивчаючи загадки, діти так захопились цим літературним жанром, що провели справжнє наукове дослідження, дізнавшись, звідки з’явились загадки, хто є автором загадок, яка їх тематика. В бібліотеку маленькі дослідники прийшли з книжечками загадок виготовленими власноруч. Кожен демонстрував свою книжечку, зроблену з великим старанням.


 Бібліотекар за допомогою слайдів презентації узагальнила знання дітей про загадки, та познайомила їх з іншими різновидами цього жанру, а саме: акровірші, загадки-малюнки, математичні загадки. Та найбільшу увагу бібліотекар звернула на літературні загадки та провела вікторину «З якої казки?», де діти показали свої гарні знання українських народних казок.


Справжнім сюрпризом для третьокласників стала презентація книжечки збірки загадок, яка виготовлена мамою їх однокласниці Залужної Лоредани. До збірки увійшли найкращі загадки складені самими дітьми. Бібліотекар зачитувала загадку, а діти її відгадували та називали автора . Книжечка дуже сподобалась, адже була оформлена чудовими ілюстраціями та виготовлена з любов’ю. На закінчення заходу діти мали змогу взяти в бібліотеці книги із загадками.
Немає коментарів:

Опублікувати коментар