середа, 4 жовтня 2017 р.

Чарівне свято книги

Книга… Одне найдивовижніших чудес світу, створених людиною упродовж віків, ми не можемо уявити своє життя без книги і бібліотеки, яку в давнину називали «аптекою для душі». 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди цього дня на «Чарівне свято книги» завітали учні 5-А класу гімназії «Лідер» (кл. кер. Білявська Л.В.)


Бібліотекар Коробова Т.М. розповіла про значення книги і бібліотеки в житті людини, розкрила таємниці професії бібліотекаря. Цікаві та змістовні прислів’я та приказки про книгу розповідали Чикита Олег, Трусов Даніїл та Тоток Кіріл. Загадав загадки про знання та книги Продан Ілля. Вірші українських поетів про книгу та бібліотеку декламували Островський Максим, Добровольська Поліна, Пилипенко Владислав, Шитєва Валерія, Фортинський Максим.


Великий інтерес викликала сценка «День в бібліотеці», артистично зіграна Бандалак Анастасією, Лузяніною Валерією, Остапенко Євгенієм, Цой Романом.
Незабутнє враження справили розповіді Драган Крістіни, Лисак Катерини, Матвійчук Аліни та ін. про улюблених письменників та літературних героїв.
Учасники заходу ділилися своїми роздумами про бібліотеку майбутнього, відповідали на запитання вікторини, ознайомилися з незвичайними за форматом книгами в бібліотеці.

На закінчення свята діти переглянули книжкову виставку «Без книги немає бібліотеки».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар