пʼятниця, 18 листопада 2016 р.

За Україну, за її долю!

За такою назвою в районній дитячій бібліотеці проведено годину мужності спільно з краєзнавчим музеєм з користувачами-дітьми 7 класу гімназії №7. Бібліотекар розповіла, що на долю нашого народу випало багато героїчного й водночас трагічного, як український народ заплатив за своє право на волю мільйонами своїх синів і дочок.

В цей день згадали про бойові дії, які відбувалися на території нашої Батьківщини в Другій світовій війні. Трагедія тієї далекої війни відгукнулася в серцях кожної дитини, адже вони порівнювали події минулого століття з тим, що зараз відбувається на Сході України.

Директор краєзнавчого музею Гаращенко М.О. розповів про наших земляків-учасників Майдану та АТО, а також продемонстрував артефакти із зони бойових дій. Дітям, особливо хлопчикам, було цікаво потримати солдатські речі.

Під час заходу гімназисти згадали героїв, що загинули на Майдані, захищаючи свободу і гідність кожного українця. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників Другої світової війни, Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар