понеділок, 10 жовтня 2016 р.

Студія "Гармонія норм" в дитячій бібліотеці

Майже чотири роки наша бібліотека співпрацює з творчим колективом студії образотворчого мистецтва та дизайну  "Гармонія норм"(філія РЦДЮТ «ЗОРІТ») , що працює в селі Рівне під керівництвом Валерія Лисенко.  Вихованці студії  знову і знову вражають читачів та гостей бібліотеки своїми талантами.  Незабутні враження залишили картини художників-початківців Антона Мурси та Тамари Урсу, роботи яких тісно пов’язані з книгою, не залишила байдужими читачів і виставка робіт юних вихованців студії на тему «Ми за здоровий спосіб життя».
На даний момент в бібліотеці працює виставка присвячена 25-річчю незалежності України, де представлені роботи юного художника Русіна Сергія: «Народження четвертого сонця», «Чорний лелека», «Глибина віків», «Солярис». Не випадково роботи виставляються саме в бібліотеці, адже кожна картина пов’язана з певною книгою і є своєрідною ілюстрацією прочитаного. Картини вражають своєю самобутністю, заставляють замислитись про майбутнє, викликають почуття занепокоєння долею України та планети Земля в цілому.
Навіть не віриться, що картини малював молодий хлопчина, який завдяки своїм здібностям та працьовитості, а також дякуючи мудрому наставнику Валерію Лисенку, зміг з простого вихованця школи-інтернату перетворитися на талановитого художника, переможця багатьох конкурсів.

Тож, запрошуємо всіх бажаючих завітати до бібліотеки та відвідати нашу «картинну галерею».

Немає коментарів:

Опублікувати коментар