вівторок, 16 квітня 2013 р.

Найкращий читач року – 2013


Уже стало традицією щороку проводити в Новоукраїнській районній дитячій бібліотеці Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України». Ось і цього разу найактивніші читачі розповіли про своїх улюблених героїв та прочитані книги. І хоча цей конкурс проводиться з метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращої української та світової літератури, насправді це є святом книги і тих, хто любить це нетлінне і вічне творіння людства. Недарма говорять, що книга – справжній маг, надійний друг. Бо саме вона зберігає в собі те, що накопичило людство за всів віки свого існування.
Під час проведення другого етапу конкурсу «Найкращий читач року – 2013» звання найкращого виборювали учні 6-их та 7-их класів шкіл району. Свято пройшло в теплій та дружній атмосфері, де крім конкурсантів були присутні бібліотекарі міських та шкільних бібліотек шкіл району. Діти представляли себе, свої уподобання, свою улюблену книгу, відповідали на запитання вікторини, проявляли свою обізнаність у всіх галузях знань та ерудицію.


Авторитетне журі вимогливо оцінювало виступи конкурсантів. Переможцями другого етапу стали: учень 6 класу Помічнянської ЗШ Сергій Юрченко та учениця 7 класу Рівнянської ЗШ №7 Катерина Омельченко, які продовжать боротьбу в обласному третьому етапі конкурсу. Друге та третє місця посіли Сергій Романескул (читач міської бібліотеки №2 та шкільної бібліотеки ЗШ №8) та Олексій Олійніченко (читач Глодоської сільської бібліотеки).
Усіх учасників відзначено грамотами та дипломами. Та головне – дитячу бібліотеку вони покидали усміхнені та окрилені радістю спілкування з книгою.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар