Виставки
 Чомучкам про все на світі

Для вас, розумники і розумниці, про все на світі розповідають енциклопедії  найкращих видавничих серій.
 Книги серії «Cвіт навколо нас» розкажуть про географічні дослідження і цікаві відкриття, про дивовижні місця і нерозгадані таємниці нашої планети, познайомлять з різними явищами природи та незвичайними рослинами і тваринами, а також допоможуть дізнатися про багато інших цікавих і навіть неймовірних відомостей про світ, в якому ми живемо
Книги серії «Дитяча енциклопедія ПЕРО» знайомлять юного читача з дивовижним різноманіттям навколишнього світу, розширюють його світогляд. Видання містить багато кольорових ілюстрацій, що роблять процес пізнання ще більш привабливим.
У вас, діти, завжди багато запитань «чому?»… Як відповісти на них усі?  У цьому вам допоможуть книги серії «Енциклопедія Чомучки». Разом з ними вам відкриються таємниці динозаврів, тварин і космосу , а велика кількість яскравих інформативних ілюстрацій допоможе зробити процес пізнання ще цікавішим.
Перед Вами цікаві і дуже пізнавальні книги із серії «Я пізнаю світ». Ця популярна енциклопедія для дітей різного віку дасть відповіді на багато питань з історії середніх віків, медицині, міфології, океанах і багато іншого.Немає коментарів:

Дописати коментар